Pozostańmy
w kontakcie

+48 785 367 600transport@eurotrans.com.pl

Pozostańmy
w kontakcie

+48 34 353 00 38transport@eurotrans.com.pl
O nas

Spółka Eurotrans prowadzi międzynarodową działalność przewozową autobusami nieprzerwanie od 1989 r. Przez ponad 25 lat wykonywała regularne połączenia autobusowe z Polski do kilkudziesięciu miast w Niemczech, Francji, krajach Benelux-u i Wielkiej Brytanii zdobywając uznanie i zaufanie szerokiej rzeszy swoich pasażerów, a także bezcenne doświadczenie zawodowe.

Doświadczenie to spółka Eurotrans aktualnie wykorzystuje w realizacji przewozów turystycznych i okazjonalnych działając na zlecenie biur podróży i organizatorów zbiorowych wyjazdów firmowych, szkolnych i prywatnych oraz przy obsłudze przewozowej wielu imprez sportowych, kulturalnych czy gospodarczych.

Spółka oferuje również na życzenie zamawiającego organizację i realizację wyjazdów turystycznych do atrakcyjnych miejsc w Polsce i wielu krajów europejskich, a także wyjazdów studyjnych we wskazanej tematyce.

Realizacja wszystkich powyższych działań możliwa jest dzięki:

  • oddanej swej pracy doskonale wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, w tym kilkudziesięciu kierowców autobusów o wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu przewozów na terenie całej Europy oraz specjalistów w zakresie zarządzania i logistyki transportu a także organizacji wyjazdów,
  • dzięki dysponowaniu taborem kilkunastu nowoczesnych i komfortowych autobusów marki SETRA i Mercedes Benz zapewniających wysoki standard i bezpieczeństwo podróżowania,
  • oraz dzięki posiadaniu własnej bazy serwisowej, w której z najwyższą starannością dbamy o nasze autokary.

Dzięki temu kapitałowi spółka może realizować szeroki wachlarz usług przewozowych logistycznych i organizacyjnych na najwyższym poziomie ku zadowoleniu naszych klientów.

Zapraszamy na naszego facebooka: Facebook